• کتاب فارسی پایه کنکور سری میکرو طبقه بندی - نظام جدید

کتاب فارسی پایه کنکور سری میکرو طبقه بندی مناسب کنکور 98

اگر شما هم مایل هستید که در کنکور 98 به راحتی تست‌های ادبیات فارسی را پاسخ دهید، خواندن این کتاب برایتان ضروری است. سری کتاب‌های میکرو طبقه‌بندی دارای درسنامه‌های جامع (همراه با ذکر نکات کنکوری)، تست‌های فراوان تالیفی و سراسری به همراه پاسخنامه‌ی تشریحی بوده که به شما برای کسب آمادگی لازم  جهت شرکت در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی، کمک شایانی می‌کند. کتاب پیش رو دربردارنده‌ی تمامی مباحث مندرج در فارسی پایه‌ی دهم و یازدهم بوده و به صورت درس به درس و پایه به پایه چیده شده است. مولفان در بخش درسنامه، به ارائه‌ی مفاهیم ابیات و عبارات مهم متن درس‌ها و همین‌طور -درصورت وجود- ابیات و عبارات بخش «کارگاه متن پژوهی» پرداخته و مفهوم آنها را بررسی کرده‌اند. همچنین در این بخش معنی واژه‌های جدید هر درس به تفکیک در دو قسمت «واژه‌نامه» و «متن درس» بیان شده و همچنین نکات زبانی نیز مطابق با کتاب درسی، در برخی از درس‌ها، در بخش زبان‌ فارسی آمده است. شایان ذکر است واژه‌هایی که دارای اهمیت املایی هستند در دو قسمت «واژگان هم‌آوا و متشابه» و «واژگان تک املا» معرفی شده‌اند. از دیگر مطالبی که در بخش درسنامه بیان شده می‌توان به معرفی و توضیح تعدادی از آرایه‌های ادبی ارائه شده در برخی دروس و همینطور تاریخ ادبیات (معرفی آثار، شخصیت‌ها و اطلاعات ادبی) بیان شده در هر درس، اشاره کرد. پس از مطالعه و فراگیری مباحث، زمان آن می‌رسد که آموخته‌های خود را با پاسخگویی به پرسش‌های چهارگزینه‌ای استاندارد بیازمایید. در این بخش، با هدف پوشش همه‌ی موضوعات و مباحث درسی، علاوه بر پرسش‌های چهار گزینه‌ای کنکور سراسری سال‌های گذشته، تعداد زیادی پرسش تالیفی نیز مطرح شده است. این امکان برای داوطلبان گرامی وجود دارد که در قسمت پاسخنامه‌ی تشریحی کتاب، از درستی جواب خود اطلاع یابند. همچنین در این بخش علاوه بر شرح گزینه‌ی درست، سایر گزینه‌ها بررسی و علل نادرستی آنها بیان شده و به نکات مهم در تشخیص پاسخ درست تأکید شده است.

 "فارسی پایه کنکور" با همکاری مشترک امیر نجات شجاعی و مهدی نظری در 488 صفحه گردآوری شده است. کتاب پیش رو در قطع رحلی و با جلد شومیز سلفون مات منتشر شده است. از ویژگی‌های این کتاب می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: 

  • دو کتاب در یک کتاب؛ دربردارنده‌ی تمامی مطالب فارسی پایه‌ی دهم و یازدهم
  • ویژه‌ی کسب آمادگی در کنکور سراسری و آزمون‌های آزمایشی
  • شامل درسنامه‌های جامع، کاربردی و موشکافانه
  • شامل بیش از 1800 تست دشوار و منطبق با استانداردهای کنکور سراسری
  • شامل پاسخنامه‌ی کامل و کم نظیر

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب فارسی پایه کنکور سری میکرو طبقه بندی - نظام جدید

  • تولیدکننده: گاج
  • مدل کالا: کتاب فارسی پایه کنکور سری میکرو طبقه بندی
  • موجودی: در انبار
  • 49,000 تومان
  • 37,000 تومان


کالاهای مرتبط

 بانک تست شیمی پایه کنکور سری میکرو طبقه بندی
کتاب فارسی پایه کنکور جدید خیلی سبز

کتاب فارسی پایه کنکور جدید خیلی سبز

کتاب فارسی پایه کنکور جدید خیلی سبز برای تقویت بیشتر در کنکور و کسب نتیجه بهتر حتمأ این کتاب را بخوانید، این کتاب شامل تمام آن چیزهایی است که شما..

40,000 تومان 52,000 تومان

کتاب فارسی یازدهم مهر و ماه

کتاب فارسی یازدهم مهر و ماه

کتاب فارسی یازدهم مهر و ماه- ارائه متن کتب درسی - بررسی واژه‌های هر درس به همراه معنی دقیق آن‌ها - ارائه گروه های املایی هر درس - بررسی مهم‌ترین نکته‌..

9,000 تومان 12,000 تومان

برچسب ها: محصولات گاج, کتاب های کنکور, کتاب کنکور, کتاب های کنکوری, فارسی