• کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری آس گاج

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری آس گاج 


آس مخفف آموزش ساده

هدف مؤلفان از گردآوری مجموعه کتاب‌های "آس"، آموزش ساده، سریع و مفهومی است. در این کتاب کوشیده شده به کمک نوین‌ترین متدهای یادگیری زبان انگلیسی، مهارت‌های شنیداری، گفتاری، خواندن و نوشتن در دانش‌آموزان تقویت شود. با ارائه‌ی متن‌های متنوع و  جذاب، دانش‌آموزان به سمت نوشتن و خواندن پیش برده می‌شوند و تلاش شده قوه‌ی تخیل و خلاقیت آن‌ها پرورش داده شود. کتاب پیش رو از بخش‌های گوناگون و متنوعی تشکیل شده است که در ادامه به برخی از آن‌ها اشاره خواهد شد. درک متن با توجه به موضوع و سطح واژگان و گرامر درس نوشته شده است. این بخش باعث آشنایی دانش‌آموزان با متن‌های هم‌سطح کتاب، تسلط کامل آنان به مفاهیم و موضوعات مرتبط، تقویت آمادگی دانش‌آموزان با ارائه‌ی درک متن‌های هم‌سطح کنکور، تثبیت واژگان جدید و هم‌سطح در دایره‌ی واژگانی، توانایی تولید متن‌های مناسب، بهبود توانمندی دانش‌آموزان در مهارت خاص درک متن و قدرت پاسخ‌گویی سریع و مناسب می‌شود. داوطلبان می‌توانند با تکیه بر تست گرامر و واژگان خود را برای کنکور سراسری آماده کنند. سطح این تست‌ها متوسط به بالاست و محتوای علمی تمامی سؤالات از منابع اصلی استخراج شده است. با نگاهی کلی و اجمالی به نکات هر چهار درس، آزمونی جامع تهیه شده که دانسته‌های داوطلبان را پس از یادگیری دروس می‌سنجد. مؤلفان به‌منظور رفع ابهام از ذهن دانش‌آموزان برای تمامی سؤالات پاسخ‌نامه‌ی کاملا تشریحی ذکر کرده‌اند. همچنین کتاب پیش رو بخش‌های دیگری چون واژگان، کلوز‌تست، گرامر و... را دربرمی‌گیرد. از دیگر امتیازات کتاب پیش رو می‌توان به QR کدهای آن اشاره کرد که با اسکن آن‌ها قادر خواهید بود به فایل صوتی مباحث دسترسی داشته باشید. کتاب «آس زبان انگلیسی دوازدهم» با همکاری مشترک علیرضا رزاقی و مهسا پیشه‌ورز و با نظارت ابوذر مومنی‌زاده در 264 صفحه گردآوری شده و توسط انتشارات بین‌المللی گاج به چاپ رسیده است. این کتاب موارد زیر را دربرمی‌گیرد:


 • تدریس کامل درک متن و گرامر کتاب درسی به‌صورت آموزش تصویری

 • ارائه‌ی بیش از 50 درک متن و کلوزتست هم‌سطح کتاب با رعایت موارد سنجش درجه‌‌ی
  سختی، زمان، تعداد کلمات و آشنایی با واژگان جدید مرتبط با موضوع درک متن کتاب به همراه فایل‌های صوتی

 • ارائه‌ی بیش از 1000 تست به همراه پاسخ‌نامه‌ی تشریحی کامل

 • پرورش و تقویت مهارت شنیداری و گفتاری به کمک متن‌های جذاب به همراه فایل‌های صوتی

 • تلفیق مطالب نوشتاری با تصاویر جذاب به همراه کمیک‌استریپ‌های داستانی و روزنامه آس

نوشتن نظر

لطفا برای ثبت نظر وارد حساب خود شده یا ثبت نام نمایید.

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری آس گاج

 • تولیدکننده: گاج
 • مدل کالا: کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری آس گاج
 • موجودی: در انبار
 • 45,000 تومان
 • 34,000 تومان


کالاهای مرتبط

کتاب زبان انگلیسی پایه کنکور سری سیر تا پیاز - نظام جدید

کتاب زبان انگلیسی پایه کنکور سری سیر تا پیاز - نظام جدید

کتاب زبان انگلیسی پایه کنکور سری سیر تا پیاز کتاب‌های "سیر تا پیاز" را همان‌طور که از نام آن برمی‌آید، می‌توان کامل‌ترین کتاب کمک‌درسی برای هر در..

31,000 تومان 42,000 تومان

کتاب بانک تست فیزیک پایه کنکور تجربی سری سیر تا پیاز - نظام جدید

کتاب بانک تست فیزیک پایه کنکور تجربی سری سیر تا پیاز - نظام جدید

کتاب بانک تست فیزیک پایه کنکور تجربی سری سیر تا پیاز کتابی که پیش رو دارید از مجموعه کتاب‌های پایه کنکور سیر تا پیاز گاج بوده که در دو جلد مجزای ..

30,000 تومان 39,000 تومان

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری سیر تا پیاز

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری سیر تا پیاز

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری سیر تا پیازسری کتاب‌های سیر تا پیاز انتشارات بین‌المللی گاج، به خاطر پوشش صفر تا صد مطالب کتاب درسی و آموزش خط به خ..

45,000 تومان

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری ماجراهای من و درسام خیلی سبز

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری ماجراهای من و درسام خیلی سبز

کتاب زبان انگلیسی دوازدهم سری ماجراهای من و درسام خیلی سبزدرس‌نامه + نمونه سوال + امتحانبرای دانلود چند صفحه نمونه از کتاب کلیک کنیددر این کتاب هر درس..

26,000 تومان 32,000 تومان